Kayateks Makina; yurt içi ve yurt dışı hizmet veren bir firma olarak müşterilerinin tüm gereksinimlerini ve beklentilerini amacına uygun, zamanında karşılamayı kalite politikasının temeli olarak görmektedir.
Standart çorap kovanlarınin yanı sıra müşterilerimize özel tasarladığımız kovanlar ile yola çıkan firmamız; alaninda dünyanın en önde gelen firmaları ve sonsuz teknolojik destekleri ile 1989 yılında üretime başlamıştir.
Rekabetin olmazsa olmazi kabul edilen KALİTE ve MUSTERİ MEMNUNİYETİ ilkesi imalat operasyonlarımizin daha hassas ve standartlara uygun yapılması bakımından çok büyük onem tasimaktadir.
Kayateks Makina; tum engellerin karşılıklı bilgi alışverişi ile aşılacağı bilincini taşıyarak tecrubeli ve dinamik ekibi ile özel imalatlarınıza yönelik ürünler tasarlamaktadir.
Türk milletinin özünde var olan zoru başarma inancı ile üstün bir gayret sarf ederek calismaktadir.
Teknolojiyi yakından takip eden firmamız temel prensip olarak minimum sorun maksimum verimlilik anlayışıyla hareket etmektedir. Türk Japon işbirliği ile makine parkurunun tamamını revize ederek üretimimiz ikiye katlanmis ve bu tezgâhlarda yapılacak üretimlerin istenen hız ve hassasiyette olabilmesi sağlanmistir.
Bugün bünyemizde barındırdığımız CNC kontrollü makinalar ve robotlar ile 7/24 üretim yapabilmenin gururunu taşımaktayiz.
28 yıl boyunca yaptığımız onurlu çalışmalarla ülkemiz ekonomisine ve teknolojisine katkıda bulunmanın gönül huzurunu, sevincini yaşamakta ve sizlerle paylaşmaktayız.
En derin saygı, en içten sevgi ve en iyi dileklerimizle…

KAYATEKS; gelecekte de geçmişte olduğu gibi sürekli gelişme isteği, modern üretim anlayışı ve yaptığı teknolojik yatırımları ile Türkiye'de öncü olmayı, müşteri beklentilerinin üzerinde kalite ve ürün çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini sağlamayı, Türkiye'deki konumunu koruyarak aynı zamanda da dünyada bilinir bir çorap kovan üreticisi olmayı vizyonu olarak kabul etmiştir.

Müşterilerimizin beklenti ve sorunlarını önemsiyor, en iyi hizmeti verebilmek için bize ışık tutacağına inanıyoruz. Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.

Bülten Aboneliği

KAYATEKS Makina Ve Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti.  
Rami Kışla Cad. 1.Gündoğar İş Merkezi No : 68 / 225
Topçular-Eyüp-İSTANBUL-Türkiye
Tel:  0212 501 55 69
Fax: 0212 565 67 99
Her hakkı saklıdır. İzinsiz çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve amacı dışında kullanılamaz. ©2020 Her hakkı saklıdır. Kayateks Makina